A FRUIT OF CARE Nonprofit Kft. állást hirdet

Üzletkötő munkakörbe

A FRUIT OF CARE Magyarország egyik innovatív társadalmi vállalkozása, amely a fogyatékos emberek társadalmi integrációjáért dolgozik üzleti eszközökkel. A cég designerek által tervezett és fogyatékos emberek által előállított minőségi ajándéktermékeket fejleszt, gyártat és forgalmaz FRUIT OF CARE márkanév alatt.

Cégünk olyan elkötelezett munkatársakat keres, akik az üzleti életben megszerzett tapasztalatukat szeretnék ennek az újszerű, a társadalmi célokat az üzleti célokkal integráló vállalkozásnak a fejlesztésében és működtetésében kamatoztatni. Akik képesek és készek arra, hogy kreativitásukkal és professzionalizmusukkal aktívan hozzájáruljanak a FRUIT OF CARE víziójának és céljainak megvalósításához egy folyamatosan növekvő csapat tagjaként.

A FRUIT OF CARE Nonprofit Kft üzletkötőket keres, akik a cég termékeit értékesítik vállalati és viszonteladói ügyfélkörnek. Elsősorban megfelelő tapasztalattal és már kialakult ügyfélkörrel rendelkezők jelentkezését várjuk. Viszonteladói célcsoport esetében elsősorban a következő területeken kívánjuk termékeinket értékesíteni: kozmetika, élelmiszer és italáru (gourmet, delikatesz), lakberendezés.

A pozíció önálló munkavégzést és kezdeményezőkészséget kíván. A munkavégzés helyszíne főként Budapest, illetve az ország egész területe.

Feladatok

  • FRUIT OF CARE termékek értékesítése vállalatok és viszonteladók számára;
  • Új ügyfelek felkutatása;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Szerződések, beszállítói és viszonteladói megállapodások és összefoglalók előkészítése és kezelése;
  • Ajánlatok készítése és kezelése;
  • Jelentések és kimutatások készítése.

Elvárások és kompetenciák

  • FMCG területen szerzett minimum 2 éves értékesítési gyakorlat;
  • Aktív nagyvállalati és/vagy viszonteladói kapcsolatrendszer;
  • Ügyfélorientált, pro-aktív személyiség;
  • Hiteles és meggyőző kommunikációs képesség,
  • Magabiztos fellépés, kulturált megjelenés,
  • Hatékony munkavégzés kötetlen munkaidőben,
  • Szakmai tapasztalat for-profit szektorban (lehetőleg kereskedelmi, vagy a fruit of care tevékenységével megegyező területen);
  • Magas szintű számítógép kezelés (MS Excel, Word, PowerPoint);
  • Önálló munkavégzés és kezdeményező készség, csapatmunka;
  • Vezetői engedély és saját gépkocsi;
  • Jó angol nyelvű kommunikáció képessége előnyt jelent;
  • Társadalmi vállalkozás fogalmának és gyakorlatának ismerete és társadalmi ügyek iránti érzékenység előnyt jelent.

A jelentkezéseket a fruitofcare@fruitofcare.hu címre kérjük küldeni (tárgy: „üzletkötő”).
A jelentkezések tartalmazzák a jelentkező szakmai életrajzát, továbbá egy motivációs levelet a fizetési igény vagy történet feltüntetésével.

Jelentkezési határidő: folyamatos.

Feliratkozás hírlevélre
Kövessen minket a Facebookon is!
fruit of care - ajándék, amivel kétszer ad
Ön egy különleges vállalkozás honlapját látja: kiváló szakemberek és értelmi sérült embertársaink közös munkáját. A fruit of care márka az innovatív design, a minőségi kézművesség és a társadalmi felelősség egyedülálló kombinációját testesíti meg. Termékeink kiemelkedő minősége és igényes megjelenése a természetes alapanyagok felhasználásának és a gondos kézi készítésnek köszönhető. Vásárlásával nem csupán minőségi termékhez jutott hozzá, hanem mindannyiunk számára fontos társadalmi cél megvalósulását is elősegítette: értelmi sérülteket támogató civil szervezetek működéséhez járult hozzá.